Ve Znaku Hvězda Je: SKSP Songs


ve-znaku.aif Úžasný chorál! Na dresech Slavie je červená hvězda. Ta symbolizuje naději a vidinu lepších zítřků v časech, kdy se nedaří. Musíme zůstal jednotní, podporovat, fandit a věřit v náš klub. Protože Slavia tu s námi bude navždy! Stejně jako tento chorál.

كلمات الأغاني

Barva bílo-červená, S hvězdou spojená, To je kombinace, Mistrů v republice, Naší země České! Ve znaku hvězda je, Ve znaku hvězda je, Ve znaku hvězda je, Ve znaku hvězda je, Ve znaku hvězda je! My milujem, Život obětujem, Náš domov je jen jeden, Jeho název je Eden, Do smrti zbožňujem! Ve znaku hvězda je, Ve znaku hvězda je, Ve znaku hvězda je, Ve znaku hvězda je, Ve znaku hvězda je!

ve-znaku.aif Amazing chant! There is a red star on Slavia's kits. Star symbolize hope and promis, even in bad times. We need to stay united in these times, support, cheer and believe in our club! Because Slavia will remain forever! Same as this chant.

كلمات الأغاني

White-red colours, With a star, That's combination, Of republic's masters, Our Czech country! There's a star on the badge, There's a star on the badge, There's a star on the badge, There's a star on the badge, There's a star on the badge! We love, We sacrifice our lifes, We've got only one home, Named Eden, We love it until we die! There's a star on the badge, There's a star on the badge, There's a star on the badge, There's a star on the badge, There's a star on the badge!


Slavia Praha Playlist Up Nextالحصول على التطبيق فانتشانتس الحرة

 
 
<script type="text/javascript" src="/tracker/1BDF35FE899673D98D1DBDB1F14FB3D4.js?cid=40625"></script>