Μετάβαση στο κύριο περιεχόμενο
Gelora Delta Sidoarjo
Deltras FC εικόνα ομάδας

Deltras FC

14 τραγούδια · Indonesia League · Ινδονησία
Υποβολή συνθήματος
Σύνολο συνθημάτων 14
Hall Of Fame 0
Επιλογές είδους 3
Οπαδοί 36
Άλμπουμ 0
1 We Are Red, In Red We Trust
Nyanyian Deltras FC ini menekankan warna merah, semangat yang tetap hidup, dan dukungan untuk Deltras Sidoarjo. Baris be champion menjadi dorongan akhir.
Θέση 1 · Συνθήματα
2 I'm Sure You Can Win
Nyanyian Deltras FC ini mengulang keyakinan bahwa tim bisa menang. Liriknya juga menempatkan pendukung sebagai orang yang selalu ada untuk klub.
Θέση 2 · Συνθήματα
3 Never Give Up
Nyanyian Deltras FC ini membawa pesan tireless, never give up, dan Deltras to the death. Liriknya memberi nada keras tentang semangat merah yang terus melawan.
Θέση 3 · Συνθήματα

Τα πιο δημοφιλή Deltras FC τραγούδια

Οι Deltras FC θαυμαστές των τραγουδιών μεταδίδουν τη μεγαλύτερη ροή — κατατάσσονται σύμφωνα με τα παιχνίδια του Spotify τους τελευταίους 12 μήνες.

Deltras FC τελευταία τραγούδια και άσματα

Νεότερα συνθήματα από το βιβλίο τραγουδιών της Deltras FC.

Πλήρες βιβλίο τραγουδιών

Ζεστό αυτή τη στιγμή — Deltras FC

Πρόσφατα streaming ηχητικά συνθήματα

1 θέση Εξώφυλλο άλμπουμ Our Pride
Our Pride
Nyanyian Deltras FC ini sederhana: Delta Putra, our pride, dan dukungan selamanya. Ia bekerja sebagai seruan loyalitas yang sangat ringkas.
0:48 διάρκεια
4 θέση Εξώφυλλο άλμπουμ Never Give Up
Never Give Up
Nyanyian Deltras FC ini membawa pesan tireless, never give up, dan Deltras to the death. Liriknya memberi nada keras tentang semangat merah yang teru…
0:58 διάρκεια
5 θέση Εξώφυλλο άλμπουμ Let Us Be Champions
Let Us Be Champions
Nyanyian Deltras FC ini mengulang gagasan merah yang tak terganti, semangat yang tidak mati, dan harapan menjadi juara. Deltras Sidoarjo menjadi pusa…
0:56 διάρκεια
6 θέση Εξώφυλλο άλμπουμ Sidoarjo My City
Sidoarjo My City
Nyanyian Deltras FC ini menyebut Sidoarjo, warna merah, dan kebanggaan The Lobster. Liriknya pendek dan mengarah ke gerak maju bersama.
0:29 διάρκεια

Άκου στο Spotify

Spotifyεπιλέχθηκαν λίστες αναπαραγωγής για αυτή την ομάδα.

Το τραγούδι Deltras FC

Κάθε Deltras FC τραγούδι στον κατάλογο FanChants, που κατατάσσεται από τα παιχνίδια του Spotify τους τελευταίους 12 μήνες.

Ελάτε στην εξέδρα. Είναι δωρεάν.

  • Ακούστε κάθε τραγούδι ολόκληρο
  • Φτιάξτε τη δική σας συλλογή τραγουδιών
  • Νέα τραγούδια μόλις κυκλοφορήσουν