Ga naar de hoofdinhoud
Beitar Jerusalem teamafbeelding

Beitar Jerusalem

7 gezangen · Israeli Premier League · Israël
Een spreekkoor insturen
Totaal aantal spreekkoren 7
Hall Of Fame 0
Genrekeuze 3
Supporters 440
album 0

Meest populaire Beitar Jerusalem-nummers

De Beitar Jerusalem gezangen die fans het meest streamen, gerangschikt op basis van Spotify-plays van de afgelopen twaalf maanden.

Beitar Jerusalem nieuwste liedjes en gezangen

Nieuwste gezangen van de Beitar Jerusalem songbook.

Volledig liedboek

Heet op dit moment — Beitar Jerusalem

Recent gestreamde audiochants

4 positie Albumhoes van הוציאו לנו סטיגמה
הוציאו לנו סטיגמה
שיר נגד התשורת, על כך שהתקשורת תמיד מחפשת להציג את אוהדי בית"ר כאנשים רעים, ועל כך שהתקושרת יצרה את הסטיגמה על אוהדי בית"ר שהם אלימים וגזענים.אבעס סו…
0:35 duur

Luister op Spotify

Spotify afspeellijsten geselecteerd voor dit team.

Het Beitar Jerusalem liedboek

Elk Beitar Jerusalem-gezang in de FanChants-catalogus, gerangschikt op Spotify-nummers van de afgelopen twaalf maanden.

Sluit je aan bij de fans. Het is gratis.

  • Speel elk gezang volledig af
  • Stel je eigen liedboek samen
  • Nieuwe gezangen zodra ze verschijnen