Spring na die hoofinhoud
Valentin Stanescu
Rapid Bucureşti spanbeeld

Rapid Bucureşti

6 chants · Liga 1 · Roemenië
Dien 'n sang in
Totale sange 6
Roemsaal 0
Genre-keuses 3
Ondersteuners 32
Album 0
2 In Padurea Cu Alune
In Padurea Cu Alune este o cântare Rapid București care transformă o formulă jucăușă într-o înțepătură anti-Steaua. Versurile sunt scurte, repetitive și de riv…
Rang 2 · Snaaks
3 Strigăt
Strigăt este o cântare Rapid București pentru stadion, cu chemări către echipă, goluri și luptă. Finalul adaugă o înțepătură anti-Steaua și ține tonul de rival…
Rang 3 · Klassiek

Mees gewilde Rapid Bucureşti liedjies

Die Rapid Bucureşti chants-aanhangers stroom die meeste – gerangskik volgens Spotify-toneelstukke oor die afgelope 12 maande.

Rapid Bucureşti nuutste liedjies en gesange

Die nuutste gesange uit die Rapid Bucureşti-liedboek.

Volle sangboek

Warm op die oomblik — Rapid Bucureşti

Onlangs gestroomde klankliedere

1 posisie Hai Rapidul, Hai Realul-albumomslag
Hai Rapidul, Hai Realul
Hai Rapidul, Hai Realul este o cântare Rapid București cu refren scurt despre huligani și scandal. Versurile pornesc ca o chemare de tribună și se în…
0:13 duur
4 posisie Strigăt-albumomslag
Strigăt
Strigăt este o cântare Rapid București pentru stadion, cu chemări către echipă, goluri și luptă. Finalul adaugă o înțepătură anti-Steaua și ține tonu…
0:36 duur
6 posisie In Padurea Cu Alune-albumomslag
In Padurea Cu Alune
In Padurea Cu Alune este o cântare Rapid București care transformă o formulă jucăușă într-o înțepătură anti-Steaua. Versurile sunt scurte, repetitive…
0:14 duur

Luister op Spotify

Spotify snitlyste gekies vir hierdie span.

Die Rapid Bucureşti liedboek

Elke Rapid Bucureşti gesang in die FanChants-katalogus, gerangskik volgens Spotify-toneelstukke oor die afgelope 12 maande.

Sluit aan by die skare. Dis gratis.

  • Speel elke gesang volledig
  • Bou jou eie sangboek
  • Nuwe gesange die oomblik as hulle land