Spring na die hoofinhoud
Super Danny Graham album cover HQ
Roemsaal

WFC chant · Engeland

Super Danny Graham

Watford's Super Danny Graham chant.

Gesing deur Watford · Championship · Engeland

126Spansange
4Speellyste
1Albums
0:28Length

This Watford chant centers on a named football figure and gives supporters a short, repeatable hook for the stands. It is built for recognition, rhythm, and quick crowd pickup.

Lirieke vir Super Danny Graham

Super Super Dan, Super Super Dan, Super Super Dan, Super Danny Graham!
Taal · English Span · Watford
Agter die chant

Wat is die storie agter Super Danny Graham?

Named-person chants work because one name gives the crowd an instant shared cue.

Nog sokkerliedjies van Watford

Kyk na die volledige WFC liedboek →

Sluit aan by die skare. Dis gratis.

  • Speel elke gesang volledig
  • Bou jou eie sangboek
  • Nuwe gesange die oomblik as hulle land