Spring na die hoofinhoud
Peterborough Is... album cover HQ
'avin a go

NTFC chant · Engeland

Peterborough Is...

Peterborough Is... taunt

Gesing deur Northampton · Liga Twee · Engeland

87Spansange
4Speellyste
0Albums
0:11Length

A Northampton opposition taunt built around the 'Peterborough Is...' line.

Lirieke vir Peterborough Is...

Oh Peterboro', oh Peterboro', Is full of sh*t, is full of s*it, Oh Peterborough is full of s*it, Of sh*t, sh*t, and more s*it, Oh Peterboro' is full of s*it...
Taal · English Span · Northampton
Agter die chant

Wat is die storie agter Peterborough Is...?

The chant keeps the whole focus on that repeat-the-line dig.

Nog sokkerliedjies van Northampton

Kyk na die volledige NTFC liedboek →

Sluit aan by die skare. Dis gratis.

  • Speel elke gesang volledig
  • Bou jou eie sangboek
  • Nuwe gesange die oomblik as hulle land