Spring na die hoofinhoud
Bart Verbruggen album cover HQ
Roemsaal

BHAFC chant · Engeland

Bart Verbruggen

Bart Verbruggen Brighton chant

Gesing deur Brighton · Premierliga · Engeland

214Spansange
4Speellyste
0Albums
0:31Length

A Brighton player chant for Bart Verbruggen, carried by a dudududu rhythm.

Lirieke vir Bart Verbruggen

Dudududu, Bart Verbruggen, Dudududu, Bart Vebruggen…
Taal · English Span · Brighton
Agter die chant

Wat is die storie agter Bart Verbruggen?

The chant repeats Bart Verbruggen after each rhythm line.

Nog sokkerliedjies van Brighton

Kyk na die volledige BHAFC liedboek →

Sluit aan by die skare. Dis gratis.

  • Speel elke gesang volledig
  • Bou jou eie sangboek
  • Nuwe gesange die oomblik as hulle land