Перейти до основного вмісту
Estadio San Martin de Porres
Зображення команди Sporting Cristal

Sporting Cristal

1 кричалки · Liga 1 · Перу
Надішліть кричалку
Усього речівок 1
Зал слави 0
Добірка жанру 1
Фанати 10
Альбом 0
1 Ese Es el Sporting Cristal
Este canto de Sporting Cristal repite el nombre del club sobre la frase ese es el. La letra funciona como una señal corta de identidad celeste.
Місце 1 · Класика

Найпопулярніші пісні Sporting Cristal

Sporting Cristal пісні фанати транслюють найбільше — за кількістю відтворень Spotify за останні 12 місяців.

Sporting Cristal останні пісні та співи

Найновіші штани з Sporting Cristal піснябук.

Повний пісенник

Популярно зараз — Sporting Cristal

Нещодавно прослухані аудіочанти

1 місце Обкладинка альбому Ese Es el Sporting Cristal
Ese Es el Sporting Cristal
Este canto de Sporting Cristal repite el nombre del club sobre la frase ese es el. La letra funciona como una señal corta de identidad celeste.
0:25 тривалість

Слухати на Spotify

Spotify списки відтворення, вибрані для цієї команди.

Пісенник Sporting Cristal

Кожна Sporting Cristal композиція в каталозі FanChants у рейтингу відтворень Spotify за останні 12 місяців.

Приєднуйтеся до трибун. Це безкоштовно.

  • Слухайте кожну кричалку повністю
  • Зберіть власний пісенник
  • Нові кричалки одразу після виходу